[Edit 16/01/2023]

Drodzy Państwo,

dziękujemy za wszystkie komentarze i uwagi. Przeanalizowaliśmy je szczegółowo i w związku z tym chcielibyśmy poinformować jak poniżej:

Lista wyróżnionych osób poszerzona została o Zofię Pakur, która z błędu ludzkiego została pominięta we wcześniej opublikowanej liście, a osiągnięcia Zofi Pakur w żaden sposób nie odbiegają od wyników pozostałych wyróżnionych zawodników. Za błąd przepraszamy i zapraszamy po odbiór nagród rzeczowych i finansowych w wyznaczonym terminie.

• Wzorem poprzedniego roku analizie podlegały osiągniecia indywidualne, natomiast z racji, że informacja ta nie została publicznie i jasno podana do wiadomości ani w roku poprzednim, ani w tym postanowiliśmy wyróżnić także srebrne medalistki MDPP – Julię Karolak, Lenę Procińską, Tolę Wawrzkiewicz.

Zapraszamy po odbiór nagród finansowych i rzeczowych w wyznaczonym terminie.

Powyższe zmiany zostały potwierdzone uchwałą z dnia 16/01/2023.

Wyróżnione osoby zapraszamy po obiór nagród dnia 18/01/2023 do restauracji Unicorn o godzinie 17:30.

Zarząd SKJ

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Drodzy zawodnicy,

Dnia 12.12.2022 roku Zarząd podjął uchwałę numer 4/12/2022, zgodnie z którą z grona zawodników Sopockiego Klubu Jeździeckiego, powołanych do Kadry Województwa Pomorskiego postanowiliśmy wyróżnić dziesięcioro najbardziej utytułowanych jeźdźców w 2022 roku i są nimi:

Biegalska Iga

Gawęda Zuzanna

Głogowska Nina

Nazarewicz Julia

Niziołek Zuzanna

Padalak Maria

Ryciak Wiktoria

Szukalska Maja

Wawrzkiewicz Tola

Wójcikiewicz Róża

Każda z wyżej wymienionych osób otrzyma nagrody rzeczowe w postaci: derki, czapraka i kamizelki z logo SKJ oraz nagrodę finansową w wysokości 400 zł, wypłacaną przelewem. Na nagrody Zarząd przeznaczył 8 400zł brutto. Ponadto na mocy uchwały numer 5/12/2022 każda z wyróżnionych osób otrzymuje możliwość bezpłatnego startu w zawodach majowych, organizowanych przez SKJ.

Wręczenie nagród odbędzie się w środę 18 stycznia o godzinie 17:30 w restauracji Unicorn.

Zapraszamy

Zarząd Sopockiego Klubu Jeździeckiego

Zobacz również: