Artykuł w Dzienniku Bałtyckim

Galeria zdjęć z wydarzenia

W czwartek, 14 grudnia, Sopocki Klub Jeździecki wyróżnił zawodników za udany rok 2023, organizując wraz z Hipodromem Sopot Sp. z o.o. uroczystą Wigilię w restauracji Unicorn na sopockim Hipodromie. Obecna liczba 23 zawodników w kadrze Pomorskiego Związku Jeździeckiego, jest wyjątkowym osiągnięciem, biorąc pod uwagę konkurencję innych klubów na Pomorzu.

Podczas spotkania w restauracji, zawodnicy otrzymali upominki oraz nagrody pieniężne, trenerzy także zostali wyróżnieni, kadra trenerska odegrała kluczową rolę w osiągnięciu sukcesów. Łączna pula nagród w tym roku wyniosła dwadzieścia tysięcy złotych. Wyróżnienie i nagrodę od swoich podopiecznych otrzymały także trenerki Magdalena Cybulska oraz Ewa Dyżewska.

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się:

Zuzanna Niziołek
Zofia Pakur
Tola Wawrzkiewicz
Natalia Jensen
Monika Sadowska
Wiktoria Ryciak
Marta Musiał
Julia Karolak
Klaudia Drewek
Maria Padalak
Aleksandra Wołkowicz- Śliwka
Maria Adamowicz
Nina Głogowska
Maria Szymańska
Beniamin Tomaszewski
Martyna Kiereś
Blanka Pellowska
Maja Szukalska
Dominika Glinka
Wiktoria Ośmiałowska
Natasza Stasiak
Pola Cichla
Róża Wójcikiewicz
Gaja Skorowska
Zuzanna Gilla
Apolonia Gac
Zofia Rucińska

Wśród nagrodzonych trenerów znaleźli się:

Agnieszka Wujec
Karolina Rogala
Beniamin Tomaszewski
Joanna Bernatowicz
Agata Przybysz
Magdalena Wilkowska
Marta Ledzion
Agnieszka Racka

Zarząd Sopockiego Klubu Jeździeckiego składa raz jeszcze ogromne gratulacje i podziękowania wszystkim wyróżnionym jeźdźcom i trenerom, a także wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do osiągnięcia tego wielkiego sukcesu. Dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu, zawodnicy odnieśli sukcesy w minionym roku, co stanowi powód do dumy dla całej społeczności jeździeckiej. Gratulacje dla wszystkich za wkład i osiągnięcia, które wspólnie uczyniły Sopocki Klub Jeździecki wyjątkowym miejscem.

Zobacz również: