Drodzy Klubowicze,

emocje po ostatnich zawodach Majówka z Sopockim Klubem Jeździeckim Zawody regionalne i towarzyskie w skokach oraz te związane z zawodami CSIO ***** powoli opadają, ale my nie zwalniamy tempa, ciągle działamy.

Wiele procesów dzieje się w tle, wiele działań i zmian.

Z racji zmian kadrowych na przestrzeni ostatnich miesięcy chcemy dziś podzielić się z Państwem obecnym składem zarządu Sopockiego Klubu Jeździeckiego – grupą osób, która pro bono działa na rzecz Klubu.

Leszek Chrystowski (Prezes) – Jeździec od 9 roku życia. Od 8 lat czynny działacz na rzecz Sopockiego Klubu Jeździeckiego. Posiada 15- sto letnie doświadczeniem jako Inspektor Hodowli Polskiego Związku Hodowców Koni;

Joanna Bernatowicz (Sekretarz) – od 30 lat związana z jeździectwem. Mistrzyni Polski
Juniorów w ujeżdżeniu, zawodniczka II klasy sportowej w dyscyplinie ujeżdżenie. Instruktor jeździectwa, a także trenerka Aleksandry Wołkowicz – Śliwki, reprezentantki Sopockiego Klubu Jeździeckiego w Mistrzostwach Polski w Paraujeżdzeniu.

Jarosław Krawczyk – Wieloletni pasjonat koni oraz przedsiębiorca. Członek Zarządu od 8 lat pracujący na rzecz Sopockiego Klubu Jeździeckiego, organizator licznych zawodów jeździeckich Sopocka Majówka zawody w skokach przez przeszkody. Specjalista od pozyskiwania dotacji dla Klubu.

Stanisław Iskierko – Wyróżniany szkoleniowiec z 30 letnim doświadczeniem, sędzia z 1 klasą sędziowską. Wieloletni działacz na rzecz Sopockiego Klubu Jeździeckiego. Od niedawna także członek zarządu Pomorskiego Związku Jeździeckiego.

Joanna Michalec – Kamyk nowy członek zarządu Sopockiego Klubu Jeździeckiego, do niedawna pełniącą funkcję Przewodniczacej Komisji Rewizyjnej. Czynny jeździec i zawodniczka Sopockiego Klubu Jeździeckiego w dyscyplinie skoki przez przeszkody.

W ostatnim czasie rezygnację z działalności dla Sopockiego Klubu Jeździeckiego złożyli członkowie:

Kaja Koczurowska – Wawrzkiewicz
Krzysztof Laskowski

Dziękujemy członkom Kai i Krzysztofowi za wkład jaki wnieśli w działalność Sopockiego Klubu Jeździeckiego i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych projektów.

Zobacz również: